Bayraklı Oto Ekspertiz

Bayraklı Oto Ekspertiz

Bayraklı ilçesi, birkaç yıl öncesine kadar, Karşıyaka ilçesinin bir semti olarak biliniyordu. Günümüzde ise, hem Karşıyaka, hem de Bornova Mankuyu ve Özkanlar semtine kadar oldukça geniş bir yelpazeyi kapsayarak, başlı başına İlçe olarak ayıldı. Bayraklı Belediyesi'nin kurulması ile sınırları ve hizmet alanları Bayraklı hizmet bölgesi olarak değişti.  Halen bir çok kişi, Bornova ve Bayraklı ilçesi sınırlarını farklı yönlendirebilmekte.

Bayraklı Oto Ekspertiz hizmetlerinden siz de rahatça faydalanabilirsiniz. Ekspertiz hizmetleri özellikle, ikinci el araç alım satım işlerinde, motor performansı artırılmış araçların, motor değerlerinin belirlenmesinde tercih edilmekte. Ancak güvenilir oto ekspertiz hizmeti veren, tarafsız bilgi aktarımı yapabilecek yerlerin sayısı çok da değildir. 

Neden Oto Ekspertiz Yaptırmalısınız?

Satmak istediğiniz veya satın almak istediğiniz araçlarda, farkında olduğunuz ve olmadığınız kusurlar olabilir. alıcı ve satıcının satış işlmelerinde, aracın durumunu net olarak bilmesi herkes için en iyi durumdur. Araçta değişen, boya, mekanik olarak kondisyonu, şaselerinin kontrolü, fren durumu, motorun ürettiği performans, yağ kaçakları gibi bir çok farklı önemli noktanın , profesyonellerce belirlenmesi ve belgelenmesi gerekir.

Oto ekspertiz raporu almak istediğiniz istasyonu araştırın.

Araç ekspertizi için başvurduğunuz yer güvenilir mi? Donanımları kalibre edilmiş mi? Aracınıza uygun ölçüm yapabilecek kapasitede mi? Tarafsız olarak beyan için Noter  Belgesi var mı?

Tüm bu sorular ve fazlası için sürekli yatırım yapıyoruz, kendimizi geliştiriyoruz. Bayraklı oto ekspertiz hizmetlerinde bizi tercih etmeniz için bir çok neden var. Oldukça sıkı bir şekilde TSE tarafından incelenerek TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi aldık. Sürekli donanımlarımızın doğru sonuçlar üretmesi için kontroller yapıyoruz. Ayrıca Noter Taahhüt belgesi  ile, alıcı ve satıcı tarafa, araç ekspertiz sonuçlarını taraf tutmadan saydam bir şekilde paylaşacağımıza söz veriyoruz. Personelimiz yıllarca sanayide usta olarak çalışmış kişilerden oluşmaktadır.

Bayraklı oto ekspertiz hizmeti almak için ne yapmalıyım?

Bayraklı ilçesinin her noktası çok kısa sürede Derin Oto Ekspertiz servisimize ulaşabilirsiniz.  Karşıyaka Altınyol ve  Bayraklı Smyrna yolu üzerinden Adalet Sarayı'nı geçerek Stadyum Metro mevkiinden 2. Sanayi yönüne girerek normal şartlarda 10 dakika gibi sürede gelmeniz mümkün.

Büyük aks aralığın sahip araçlar, minibüs, kamyonet ve panelvan tarzı araçlarımız için 5 metre ve 5 ton kapasiteli liftimiz ile araçlarınızı daha da detaylı tetkik imkanına sahibiz.  Ayrıca 4x4 yani 4 çeker olarak bilinen araçları, SUV, Jip, pikap ve binek araçlar için 4x4 dyno motor performans ölçümü için  donanımlarımız ile hizmet veriyoruz. Normal araçlar yalnızca 2 çeker olduğu için bir çok ekspertiz servisinde, ön veya arka tekerlerler için ölçüm yapılabilirken, servisimizde hem ön hem arka tekerler için aynı anda çalışan yani 4x4 dyno sistemimiz mevcut.


2. el araç satın almadan mutlaka oto ekspertiz hizmeti alın