Bornova Oto Ekspertiz

Bornova Oto Ekspertiz

Bornova ilçesi, en büyük üniversiterden Ege üniversitesi, otogar ve sanayi bölgelerine yakın konumu ile en kalabalık ve hareketli ilçelerden.  Manisa ve Ankara anayolu da ilçe sınırlarından başlaması nedeni ile şehir dışından yapılacak olan alış verişlerde Bornova'dan başlamakta ve çözüm noktaları da ilçe sınırları içerisinde aranmakta. Örneğin Manisa'dan, Kemalpaşa veya Turgutlu ilçelerinden oto alım satım için, aracınız yok ise önce otogara gelip oradan da araç teşhis ve muayene için, otogara en yakın oto ekpsertiz noktalarını aramaya başlarsınız.

Bornova oto ekspertiz servisleri içerisinde size güvenli bir hizmet sunmak için, TSE Hizmet Yeterlilik belgesi, Noter Taahhüt Belgesi gibi belgelerimizi eksiksiz olarak tamamladık. Bunların yanı sıra her segmentten araç için donanımlarımız sürekli güncellenmekte.

Oto ekspertiz servisimizde, otomobil, SUV, jip, 4 çeker, pikap, minibüs, kamyonet, lüks segment araçlar, modifiyeli araçlar gibi farklı kategorilerde bulunan araçlar için ekipmanlarımız mevcut. Örnek vermek gerekir ise, 4 çeker araçlarınız için 4 tekerden aynı anda ölçüm yapabilen Dyno motor testi ekipmanları, minibüs, panelvan ve kamyonet gibi daha ağır ve uzun araçlar için 5 metre ve 5 ton kapasiteli lift gibi donanımlarımız ile eksiksiz hizmet sağlıyoruz.

Siz bekleme salonumuzda çayınız yudumlarken, raporunuzu hazırlayarak, size detaylı şekilde bilgi veriyoruz.

Güvenilir, eksiksiz, doğru, alıcı ve satıcı için tarafsız ekspertiz hizmetleri için sizleri servisimize davet ediyoruz.

2. el araç satın almadan mutlaka oto ekspertiz hizmeti alın