Oto Ekspertiz Hizmetlerimiz

Oto Ekspertiz Hizmetlerimiz

Bornova 2. Sanayi içerisinde, Halkbankası yanıbaşında olan ekspertiz servisimiz, Otogar, anayol ve çevreyollarına en yakın mesafededir. İzmir'in her yerinden rahatça kısa sürede ulaşabileceğiniz ekspertiz istasyonumuzda güvenilir ve tarafsız hizmet alan binlerce müşterimizden birisi olun.

Konum olarak, Bayraklı, Konak, Karşıyaka, Çiğli, Karabağlar ve Gaziemir'den rahatlıkla bize ulaşabilirsiniz. Bornova merkez'den ise dakilar içerisinde gelebilirsiniz.

Ekspertiz istasyonumuzda, deneyimli ve güleryüzlü personelimiz ile sizlere hizmet veriyoruz. Test donanımlarımız eksiksiz ve her segment araç için uygun teknik özelliklerdedir. İster otomobil, ister minibüs, ister kamyonet, isterseniz 4 çeker araç ekspertizi için eksiksiz oto ekspertiz raporu hazırlıyoruz.

Siz bekleme salonumuzda, çayınızı içerken, aracınızın testlerini izleyebilirsiniz. Test bitiminde, görevli uzman personellerimiz, ekspertiz raporunuzu detaylı şekilde dosya olarak hazırlar. Hazırladığımız oto raporu size, detaylı şekilde sunulur ve aklnızdaki bütün sorulara cevap verilir.

TSE tarafından test ve kalifikasyonlarımız tamamlanmış olup, TSE Hizmet Yeterlilik belgemiz, sizlere sunduğumuz ekspertiz hizmetlerinde kullandığımız makina, donanım ve cihazların güvenilir olarak çalıştığının garantisidir.

Ayrıca Noter Taahhüt belgemiz ile, sunduğumuz hizmetler ve raporun tarafsızca hazırlandığını, alıcı ve satıcıya eşit şekilde yaklaşıldığını garanti eder.

Eğer servisimize ulaşamayacak konumda iseniz veya şehir dışından bize ulaşıyorsanız, sizin adınıza gelen araçların ekspertiz raporunu hazırlayabilir, farklı lokasyonlardaki araçlara mobil ekspertiz hizmeti verebiliriz.


2. el araç satın almadan mutlaka oto ekspertiz hizmeti alın